269,24 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 1.046 kg |
| Net weight | 0.996 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T44JB40 UltraChrome PRO 12 700ml |
| Producer | Epson |
| Kiekis | Singlepack |
| Talpa | 700 ml |
| Spausdinimo spalvos | Green |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P9500 STD; SureColor SC-P9500 Spectro; SureColor SC-P7500; SureColor SC-P7500 Spectro |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.