26,61 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.216 kg |
| Net weight | 0.18 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T49H |
| Producer | Epson |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Ink Bottle |
| Suderinami produktai | SureColor SC-T3100x |
| Talpa | 140 ml |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.