120,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.55 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer | Epson |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T56U5 |
| Suderinami produktai | P/N: C11CL82301A0, C11CL82301A1, C11CL83301A0 |
| Spausdinimo spalvos | Light Cyan |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Talpa | 350 ml |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.