91,74 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.36 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T6534 |
| Producer | Epson |
| Kiekis | Singlepack |
| Talpa | 200 ml |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | Epson Stylus Pro 4900; Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV; Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer; Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1 |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.