180,62 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.76 kg |
| Net weight | 0.71 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T596600 |
| Gamintojo prekės serija | UltraChrome HDR |
| Producer | Epson |
| Spausdinimo spalvos | Vivid Light Magenta |
| Talpa | 350 ml |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Suderinami produktai | Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition, Epson Stylus Pro WT7900, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900 Epson, Stylus Pro 9890 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 9890, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 7900, Epson Stylus Pro 7890 Spectroproofer UV, Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 7890 |
| Kiekis | Singlepack |
| Warranty | 12 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.