180,62 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.748 kg |
| Net weight | 0.698 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T596900 |
| Gamintojo prekės serija | UltraChrome HDR |
| Producer | Epson |
| Kiekis | Singlepack |
| Talpa | 350 ml |
| Spausdinimo spalvos | Light light Black |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 9890, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 7900, Epson Stylus Pro 7890 Spectroproofer UV, Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 7890 |
| Warranty | 12 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.