37,35 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.136 kg |
| Net weight | 0.079 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T47AD |
| Gamintojo prekės serija | UltraChrome Pro 10 ink |
| Producer | Epson |
| Kiekis | Singlepack |
| Talpa | 50 ml |
| Spausdinimo spalvos | Violet |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P900 |
| Warranty | 12 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.