282,70 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 1.06 kg |
| Net weight | 0.86 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UltraChrome XD T694500 |
| Producer | Epson |
| Kiekis | Singlepack |
| Spausdinimo spalvos | Matte Black |
| Tipas | Ink cartrige |
| Talpa | 700 ml |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.