149,47 €
Neturime
Neturime
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Adapter |
| Tinklo funkcijos | Wireless LAN b/g/n |
| Suderinamumas | Epson CB-X05, EB-2042, 2055, 5530, 685, 695, 700, 980, 990, L1050, L1060, L1065, L1070, L1075, L1490, L1495, L1500, L1505, L1710, L1715, L1750, L1755, L25000, L30002, L400, L510, S39, S41, U05, W05, W39, X39, X41, EH-LS500, TW7000, TW7100, TW7400, TW8400, TW9400, Pro L30000; EpiqVision Ultra LS500 |
| Warranty | 6 mėn. |
| Net weight | 0.081 kg |
| Producer | Epson |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Wireless LAN Adapter – ELPAP10 (2.4GHz) |
| Gross weight | 0.127 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.