192,26 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.605 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce DS-80W |
| Gamintojo prekės serija | Wireless portable scanner |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.454 kg |
| Producer | Epson |
| Skenerio tipas | Colour |
| Optinio nuskaitymo raiška | 600 x 600 DPI |
| Dvipusis nuskaitymas | No |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.