26,92 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 1.83 kg |
| Net weight | 0.86 kg |
| Producer | EZVIZ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS-H6c (3MP,W1) |
| Gamintojo prekės serija | IP Camera |
| Apsaugos funkcijos | IP20 |
| Korpuso tipas | PTZ |
| Gaminio spalva | White |
| Objektyvo tipas | 4mm |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Maksimali vaizdo raiška | 2304 x 1296 pikseliai |
| Max IR distance | Up to 10 m |
| Atminties lizdai | MicroSD, up to 512 GB |
| Kameros tipas | Indoor |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264/H.265 |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.