54,21 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.821 kg |
| Net weight | 0.52 kg |
| Producer | EZVIZ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS-H8C PoE |
| Gamintojo prekės serija | IP Camera |
| Objektyvo tipas | 4-6mm/F1.6 |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Maksimali vaizdo raiška | 2304 × 1296 pikseliai |
| Max IR distance | 30 m |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 512 GB |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Apsaugos funkcijos | IP65 |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265 / H.264 |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.