76,91 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.51 kg |
| Net weight | 0.25 kg |
| Producer | EZVIZ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS-E6 |
| Gamintojo prekės serija | Smart Home Camera |
| Objektyvo tipas | 4mm/F2.0 |
| Maksimali vaizdo raiška | 2880 × 1620 pikseliai |
| Megapikseliai | 5 MP |
| Max IR distance | 10 m |
| Kameros tipas | Indoor |
| Apsaugos funkcijos | IP20 |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265/H.264 |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 512 GB |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.