115,38 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.67 kg |
| Net weight | 0.35 kg |
| Producer | EZVIZ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BC1c |
| Gamintojo prekės serija | Standalone Smart Home Battery Camera |
| Objektyvo tipas | 2.8 mm/F1.6 |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 512 GB |
| Maksimali vaizdo raiška | 3840 x 2160 pikseliai |
| Megapikseliai | 8 MP |
| Max IR distance | 15 m |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265/H.264 |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.