44,99 €
Range: 20 M; Battery capacity: 110mAh; Multipoint: the ability to pair the headset with two devices at the same time; MUTE button to mute the microphone
Turime
Turime
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Producer | Fixed |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Talk Pro |
| Gamintojo prekės serija | Headset |
| Varža | 32 Ω |
| Frequency | 20-20k kHz |
| Warranty | 24 mėn. |
| Spalva | Black |
| Mikrofono jautrumas | 42 dB |
| „Bluetooth“ | Yes |
| USB prievadas | USB-C |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.