199,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 14 kg |
| Net weight | 12 kg |
| Producer | Next Level Racing |
| Funkcijos | Mobility |
| Tvirtinimo tipas | Floor stand |
| Screen size compatibility | 24-85 col. |
| Gaminio pavadinimas | Free Standing Single Monitor Stand |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75×75, 450×660 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 450×660 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 75×75 mm |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 85 col. |
| Gaminio spalva | Matte Black |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.