58,42 €
Neturime
Neturime
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.786 kg |
| Producer | Fractal Design |
| Gross weight | 6.2 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Focus G Black Window |
| Dydžio formatas | ATX |
| Gaminio spalva | Black |
| 2.5″ skyrių skaičius | 1 |
| Palaikomos pagrindinės plokštės formos faktorius | ATX, mATX, ITX |
| Apsaugos nuo dulkių filtras | Top fans Bottom fan + PSU Front fans |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Disko skyriai | 2 x 3.5″ or 2.5″ Drive capacity |
| Įmontuoti priekiniai ventiliatoriai | 2x 120 or 2x 140 2x Silent Series LL 120mm LED fans included |
| Viršutiniai ventiliatoriai įmontuoti | 2x 120 |
| Įmontuotas ventiliatorius gale | 1 x 120 |
| Apatiniai ventiliatoriai įmontuoti | 1 x 120 |
| Front radiator installed | Yes |
| Palaikomi priekinių radiatorių dydžiai | 120/240mm 140/280mm Limitation: 280 requires that the bottom 5.25″ slot is unused mm |
| Palaikomi viršutinių radiatorių dydžiai | 240 mm |
| Palaikomi galinio radiatoriaus dydžiai | 120 mm |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.