145,40 €
Filtered airflow with a bold, stealth-inspired aesthetic; Spacious adaptable interior for motherboards up to (and including) 285 mm E-ATX; Support for radiators up to 360 mm (front), 420 mm (top) and 280 mm (base); CPU cooler max height: 185 mm; PSU max length: 250 mm (with HDD cage installed)
Neturime
Neturime
| Net weight | 10.56 kg |
| Producer | Fractal Design |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Išplėtimo lizdai | 7+2 |
| Disko skyriai | 6×3.5″/2.5″; 2×2.5″ |
| Dėžės turinys | Meshify 2 Case, User manual, Large accessory box – HDD trays. Small accessory box |
| Matmenys (P x G x A) | 542 x 240 x 474 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Meshify 2 Light Tempered Glass |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gaminio spalva | Black |
| Apsaugos nuo dulkių filtras | Top, front and bottom |
| Suderinamumas | E-ATX (max 285 mm)/ ATX / mATX / Mini-ITX |
| Įmontuotas ventiliatorius gale | 1×120/140 |
| Įmontuoti priekiniai ventiliatoriai | 3×120/140 |
| Palaikomi priekinių radiatorių dydžiai | Up to 360/280 mm |
| Apatiniai ventiliatoriai įmontuoti | 2×120/140 |
| Viršutiniai ventiliatoriai įmontuoti | 3×120/140 |
| Palaikomi viršutinių radiatorių dydžiai | Up to 360/420 mm |
| Kabelio valdymas | Yes |
| Sąsaja | 1x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| HDD/SSD kombinuotoji jungtis | Yes |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.