204,80 €
Turime
Turime
| Gross weight | 13.20 kg |
| Net weight | 12.80 kg |
| Producer | Fractal Design |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Meshify 3 XL |
| Dydžio formatas | ATX |
| Gaminio spalva | Ambience Pro RGB White TG Clear Tint |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Disko skyriai | 1×2.5”; 2/4×3.5/2.5” |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Suderinamumas | E-ATX (330 mm)/ATX/mATX/ITX/EE-ATX/SSI-EEB/SSI-CEB |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.