294,40 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 12.2 kg |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 11.376 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CHAMP 1K RACK |
| Talpumas | 900 W |
| Producer | FSP |
| UPS topologija | On line |
| Talpumas | 1000 VA |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 40 – 70 Hz |
| Išvesties galia | 800 W |
| Matmenys (P x G x A) | 88 x 438 x 310 mm |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.