9,02 €
Image size: 46 x 62 mm
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Juostos dydis | 54 x 86 mm |
| Kiekis | 10 |
| Producer | Fujifilm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Instax Mini Stone Gray |
| Gamintojo prekės serija | Instant Photo Plates |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.