113,92 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 26.20 kg |
| Net weight | 22.28 kg |
| Producer | FURY |
| Gaminio pavadinimas | Shinai S4 |
| Spalva | Black |
| Adjustable backrest | Yes |
| Adjustable arms | Yes |
| Svoris (maks) | 130 kg |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gaminio šeima | Gaming Chair |
| Medžiaga | Eco leather, Fabric, Nylon |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.