11,52 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer | Fury |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tanto T4 |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Key life span | 90M |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | Wired/Wireless |
| Programuojami pelės klavišai | Yes |
| Gaminio spalva | Blue |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.