464,23 €
Designed for DDR5-enabled AMD AM5 platforms, Flare X5 series DDR5 memory is built for high performance in a low-profile design.
Turime
Turime
| Gross weight | 0.18 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Flare X5 |
| Producer | G.Skill |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Atminties įtampa | 1.20 V |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2×16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Registruotas | No |
| CAS delsa | CL36-36-36-89 |
| Talpumas | 32 GB |
| Techniniai parametrai | SPD Speed: 4800 MT/s; SPD Voltage: 1.10V |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.