321,28 €
Engineered and optimized for full compatibility on the latest AMD Ryzen platforms. Vibrant RGB lighting to any gaming PC or workstation with latest AMD Ryzen CPUs and AMD DDR4 motherboards.
Turime
Turime
| Gross weight | 0.186 kg |
| Net weight | 0.156 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Trident Z Neo |
| Producer | G.Skill |
| Atminties taktinis dažnis | 3600 MHz |
| Atminties formos faktorius | DIMM 288-pin |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2×16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Registruotas | No |
| „Intel Extreme Memory“ profilis | Yes |
| Talpumas | 32 GB |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Techniniai parametrai | SPD Speed: 2133MHz; SPD Voltage: 1.20V |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.