49,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 2.00 kg |
| Net weight | 1.61 kg |
| Producer | Gamemax |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GP 550B |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Tipas | Non-Modular |
| Vardinė galia | 550 W |
| Sertifikatas | Bronze |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.