59,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 2.20 kg |
| Net weight | 1.81 kg |
| Producer | Gamemax |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GP 750B WH |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Tipas | Non-Modular |
| Vardinė galia | 750 W |
| Gaminio spalva | White |
| Sertifikatas | Bronze |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.