99,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.71 kg |
| Net weight | 1.32 kg |
| Producer | Gamemax |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GS 650G |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Tipas | Full Modular |
| Vardinė galia | 650 W |
| Sertifikatas | SFX |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.