149,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 3.28 kg |
| Net weight | 2.89 kg |
| Producer | Gamemax |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RGB PRO 1300P |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Tipas | Full Modular |
| Vardinė galia | 1300 W |
| Sertifikatas | Platinum |
| Warranty | 120 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.