8,97 €
Extra quiet cooling fans prolong your laptop life; LED light in fans for nice light effect under your notebook; Adjustable height for optimal viewing and typing angle; USB connector: passthrough type (in/out)
Turime
Turime
| Gross weight | 0.582 kg |
| Net weight | 0.542 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NBS-2F15-05 |
| MAKSIMALUS EKRANO DYDŽIO SUDERINAMUMAS | 15.6 col. |
| Gamintojo prekės serija | Notebook Cooling Stand |
| Producer | Gembird |
| Atsparus vandeniui | No |
| Kabelio tipas | USB cable |
| Dėklo tipas | Cooling Stand |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 15.6 col. |
| Medžiaga | Metal and plastic |
| USB maitinimas | Yes |
| Kabelio ilgis | 0.5 m |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.