4,36 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MUS-GU-02 |
| Sensors | G-laser |
| Įtaiso tipas | Wired |
| Buttons | 6-button, Next/Previous buttons for faster Internet browsing |
| Producer | Gembird |
| Jungties tipas | USB |
| Gamintojo prekės serija | Mouse G-laser |
| Warranty | 24 mėn. |
| Slankiklis | Scroll wheel (up/down) |
| Judesio aptikimo technologija | N/A |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Gaminio spalva | Black |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.