2,11 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Producer | Gembird |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MUS-4B-01L |
| Gamintojo prekės serija | Optical Mouse |
| DPI | 800/1000/1200 DPI |
| Įtaiso tipas | Wired |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Įkraunama | No |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Gaminio spalva | Black |
| Jungties tipas | USB |
| Warranty | 24 mėn. |
| Belaidis ryšys | No |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.