6,52 €
Power consumption: 5 V DC up to 5 mA; Comfortable thumb support and durable metal scroll wheel
Turime
Turime
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MUS-6B-02 |
| Įtaiso tipas | Optical mouse |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Producer | Gembird |
| Gaminio spalva | Black |
| Kabelio ilgis | 1.35 m |
| Judėjimo raiška | 1200/1800/2400/3600 DPI |
| Gamintojo prekės serija | Optical USB LED Mouse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Pelės svoris | 112 g |
| Kabelio tipas | USB 2.0 |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.