2,78 €
Works on most surfaces
Turime
Turime
| Gross weight | 0.101 kg |
| Net weight | 0.051 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MUS-4B-06-BS |
| Įtaiso tipas | Optical mouse |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Producer | Gembird |
| Gaminio spalva | Black/Silver |
| Kabelio ilgis | 1.35 m |
| Judėjimo raiška | 800/1000/1200 DPI |
| Gamintojo prekės serija | Optical USB mouse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Pelės svoris | 71 g |
| Kabelio tipas | USB |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.