20,19 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer | Gembird |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | JPD-PS4BT-02 |
| Gamintojo prekės serija | Wireless game controller |
| Palaikomos žaidimo platformos | PlayStation 4 or PC |
| „Bluetooth“ versija | 2.1 + EDR |
| Svoris | 195 g |
| Gaminio spalva | Black |
| Akumuliatoriaus talpa | 600 mAh |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.