43,99 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.092 kg |
| Producer | Genesis |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Zircon 660 |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Foninis apšvietimas | Yes, 9 modes |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | Wired/Wireless |
| Gaminio spalva | White |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Warranty | 24 mėn. |
| Perjungimo tipas | Mechanical |
| Belaidis ryšys | Yes |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.