181,78 €
Turime
Turime
| Gross weight | 37.65 kg |
| Net weight | 34.00 kg |
| Producer | Genesis |
| Gaminio pavadinimas | NDS-2249 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Holm 140 RGB |
| Gamintojo prekės serija | Modular Gaming Desk |
| Funkcijos | Cup holder; Headset holder; Height adjustment 70-90 cm |
| Spalva | Anthracite Black |
| Surface material | MDF |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.