65,99 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.56 kg |
| Net weight | 0.87 kg |
| Producer | Genesis |
| Jungties tipas | USB-A |
| Tipas | Mechanical Gaming Keyboard |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | THOR 303 |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Maksimalus kabelio ilgis | 1.8 m |
| Foninis apšvietimas | 25 backlight modes |
| Gaminio spalva | Black |
| Apšvietimas | Yes, RGB |
| Medžiaga | ABS/Aluminium |
| Klaviatūra | TKL |
| Ryšio technologija | Wired |
| Belaidis ryšys | No |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Perjungimo tipas | Outemu Peach Silent |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.