59,99 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.342 kg |
| Net weight | 0.23 kg |
| Producer | Genesis |
| Tipas | Wireless/Wired |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Zircon 660 PRO |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Frequency response | 1000 Hz |
| Key life span | 80M |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | Gaming Mouse |
| DPI | 26000 |
| Programuojami pelės klavišai | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Warranty | 24 mėn. |
| Perjungimo tipas | Mechanical |
| Belaidis ryšys | Yes |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.