39,00 €
Never be frustrated by interference between the mouse pad and the keyboard. The desk-sized AMP900 mouse pad sets up a massive gaming/working surface to accommodate all your peripherals and desktop items in perfect harmony, along with a modern and minimalist look. The micro-pattern fabric surface ensures precise mouse tracking with a smooth glide anywhere on the pad, while maintaining a consistent accuracy even at the extreme dpi settings. Spilled liquid can easily be wiped off thanks to the pad’s spill-resistant surface. The high-density foamed rubberized base offers a strong, firm grip for uninterrupted gameplay, so the pad will not slide around during intensive gaming movements.
Turime
Turime
| Gross weight | 0.70 kg |
| Net weight | 0.60 kg |
| Producer | Gigabyte |
| Tipas | Gaming mouse pad |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AMP900 |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x Gx A) | 900 x 360 x 3 mm |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.