187,88 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.75 kg |
| Net weight | 1.50 kg |
| Producer | Gigabyte |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B850M GAMING X WIFI6E |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | M.2, SATA |
| Suderinamų procesorių serijos | Ryzen (supports Ryzen 7000/8000/9000 Series) |
| Procesorius | AMD |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Micro ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Garso išvestis | HD Audio (8-channel) |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.