285,26 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.95 kg |
| Net weight | 1.26 kg |
| Producer | Gigabyte |
| Atminties taktinis dažnis | 1792 MHz |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Sąsajos tipas | PCI-E 4.0 |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 2 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GV-N3050WF2OCV2-8GD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 3050 |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.