326,28 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 9.08 kg |
| Net weight | 6.65 kg |
| Producer | Gigabyte |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB, Earphone Jack |
| Matmenys su stovu | 61.2 x 51.5 x 19.2 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M27UP ICE |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 18W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| HD tipas | UHD |
| Ekrano paviršius | Non-glare |
| Skydelio tipas | SS IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | Edge |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 160 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| USB prievadų kiekis | 5 |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.