594,18 €
Turime
Turime
| Gross weight | 8.75 kg |
| Net weight | 6.00 kg |
| Producer | Gigabyte |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Earphone Jack, USB |
| Matmenys su stovu | 60.44 x 52.65 x 18.75 cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MO27Q28G EK |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 18W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 1500000:1 |
| Ekranas | 2560 x 1440 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 335 cd/m² |
| HD tipas | QHD |
| Ekrano paviršius | Anti-Reflection |
| Skydelio tipas | OLED |
| Foninio apšvietimo tipas | WOLED |
| Reakcijos laikas | 0.03 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 280 Hz |
| Ekrano spalvų skaičius | 1070 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| USB prievadų kiekis | 4 |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.