50,52 €
Fan size 120mm; Protection OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
Turime
Turime
| Gross weight | 2.19 kg |
| Net weight | 2.00 kg |
| Producer | Gigabyte |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GP-P650SS ICE GEU1 |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Warranty | 36 mėn. |
| Saleout | USED, REFURBISHED, MISSING MANUALS |
| Vardinė galia | 650 W |
| Dydžio formatas | ATX 12V v2.31 |
| Guolių technologija | Hydraulic Bearing (HYB) |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.