Gigabyte | PSU | GP-UD1300GM PG5 GEU1 | 1300 W
Fan size 140mm; Protection OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
Neturime
Neturime
Prekės kodas: ac-410915 Kategorija:
Prekės parametrai
Gross weight1.78 kg
Net weight1.58 kg
ProducerGigabyte
Vardinė galia1300 W
Gamintojo prekės modelio pavadinimasGP-UD1300GM PG5 GEU1
Gamintojo prekės serijaPSU
Warranty36 mėn.
SertifikatasGOLD
Dydžio formatasATX 12V
Guolių technologijaDouble ball bearing
Gamintojas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Gigabyte | PSU | GP-UD1300GM PG5 GEU1 | 1300 W”