59,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.12 kg |
| Producer | Gigabyte |
| Tipas | microSD, RJ-45 (Ethernet), USB 3.0 A, USB-C, SD, HDMI, 3.5 mm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | USB-C 7in1 Docking Station |
| Garso įvestis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type-C prievadų kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Gaminio spalva | Grey |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.