28,26 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.26 kg |
| Net weight | 0.19 kg |
| Producer | Goobay |
| Išvestis | USB-C |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 70183 |
| Gamintojo prekės serija | Magnetic Wireless Power Bank |
| Akumuliatoriaus talpa | 10000 mAh |
| Baterijos technologija | Li-polymer |
| Išvesties srovė | 3 A |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.