83,53 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.56 kg |
| Net weight | 0.34 kg |
| Producer | Hikvision |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-2CD1363G2-LIU |
| Gamintojo prekės serija | 6 MP Smart Hybrid Light Fixed Turret Network Camera |
| Apsaugos funkcijos | IP67 |
| Korpuso tipas | Dome |
| Objektyvo tipas | 2.8mm/4mm |
| Megapikseliai | 6 MP |
| Maksimali vaizdo raiška | 3200 x 1800 pikseliai |
| Max IR distance | Up to 30 m |
| Atminties lizdai | microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265+ |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.