193,22 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 1.20 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Producer | Hikvision |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-7608NXI-K1/8P(D) |
| Gamintojo prekės serija | 8-ch PoE 1U K Series AcuSense 4K NVR |
| SATA jungčių skaičius | 1 |
| Talpumas | Up to 16 TB capacity for each HDD |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.